Heb je jezelf buitengesloten? Of ben je je sleutel kwijt? Wij kunnen je helpen om weer binnen te komen. Bel hiervoor naar ons algemene telefoonnummer 0183 66 99 00 en kies voor optie 1: reparatie doorgeven.
- Bel je tussen 08.30 en 16.30 uur? Dan krijg je een medewerker van Muddebouw aan de lijn. Muddebouw regelt dat een medewerker van Poort6 zo snel mogelijk bij je is. Om te zorgen dat je weer naar binnen kunt.
De kosten hiervan hoef je de eerst keer niet te betalen. Sluit je jezelf binnen 1 jaar nog een keer buiten? Of ben je in dat jaar je sleutel kwijt? Dan betaal je voor de hulp € 65,00 en de materiaalkosten. Dit zijn kosten voor bijvoorbeeld een nieuw cilinder, brievenbusslot of oplegslot. Hoe hoog deze kosten zijn laten we dan aan je weten.
- Bel je na 16.30 uur? Ook dan krijg je een medewerker van Muddebouw aan de lijn. Muddebouw regelt dan dat er een collega van Muddebouw zo snel mogelijk bij je is. Om je weer binnen te laten in je huis.
Ook deze kosten hoef je de eerst keer niet te betalen. Sluit je jezelf binnen 1 jaar nog een keer buiten werktijd buiten? Of ben je in dat jaar je sleutel kwijt? Dan betaal je voor de hulp € 115,00 en de materiaalkosten. Dit zijn kosten voor bijvoorbeeld een nieuw cilinder, brievenbusslot of oplegslot. Hoe hoog deze kosten zijn laten we dan aan je weten.
Tip! Leg een reservesleutel bij familie, vrienden of buren.